Журналісти VC Укрзалізниця

Передивляюся на Ютьюбі програми Абзаць “Нового канала” про різні трабли. Зокрема, в одній з програм хлопець поїхав в Одесу на Інтерсіті, зайшов в туалет і побачив там переповнений смітник та запхані у скриню гігієнічних пакетів купу газет.
Він в руці мав відеокамеру і все знімав.Покликав через провідницю начальника потяга. Діалог з начальником у бордовому одязі, зняте вже прихованою :
“…во-первих, ви виключаєтє камеру, патамушто поєзд – режимний об’єкт, і снімать тут запрєщено. Я щас останавлю поєзд, визову міліцію, вас арестуют…”

Тут мене порвало на шматки.
Навіть якщо журналісти не представилися і не показали йому посвідчення, вимога вимкнути камеру у скрізь прозорому для відомчих камер потязі – це нонсенс. Точніше – відверте перевищення повноважень посадової особи. Ну і друге, хамські манери начальника – це по замовченню не відповідність посаді.

Я навіть здивувався, що таке взагалі можливо. Ну, але все може бути. Сподіваюся, юрслужба Нового каналу знайшла потім можливість передати в Укрзалізниці сюжет для вивчення та надання відповідних оцінок.


Поділіться

Залиште відповідь